CO NAS WYRÓŻNIA

Catering Domaniowski ma dokładnie to, czego szukasz.

DOŚWIADCZENIE

Ugotowanie smacznego, idealnie zbilansowanego posiłku wymaga wiedzy i doświadczenia. Świadomi tego, inwestujemy w najlepszych kucharzy, na których czele stoi znany i doceniany kreator smaku – nasz szef kuchni Bartłomiej Półcienniak. Wyszkolony w Londynie, znany z udziału w programie Top Chef, a także osiągnięć w kuchni fusion, swoimi rękami przygotowuje dla Państwa najlepsze potrawy z Polski i różnych części świata.

PASJA

Jest tym, co łączy nasz zespół. Dokładamy wielu starań aby to, co finalnie znajdzie się na Państwa talerzu, kusiło smakiem, zapachem i finezją. Dzięki temu trafiamy do naszych klientów przez żołądek do serca.

PERSONEL

W Catering Domaniowski pracują kompetentni i wykwalifikowani pracownicy. W swoich szeregach mamy aż dziesięciu zdolnych kucharzy, a także sprawny i szybki personel pomocniczy. Dzięki zgodnej współpracy jesteśmy w stanie przygotować i obsłużyć catering dla firm, imprezy integracyjne i szkoleniowe, a także śluby i wesela.

SOLIDNOŚĆ

Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonujemy naszą pracę. Świadomi tego, co najzdrowsze, oferujemy naszym Klientom specjalne, odpowiednio zbilansowane programy dietetyczne, a także świeże i smaczne potrawy. Wybierając naszą firmę stawiasz na profesjonalne rozwiązania cateringowe, których jakość potwierdzają liczne rekomendacje.